3D Mimari Görselleştirme

3D Mimari Görselleştirme Nedir?

3D Mimari Görselleştirme, halihazırda var olan, henüz var olmayan veya geliştirme sürecinde olan bir yapıyı göstermek ve reklamını yapmak için en esnek ve etkili yöntemdir. Bunu yapmak için planlardan veya eskizlerden başlıyoruz. Görselin müşterimizin aklındakiyle aynı olacağından emin olmak için, statik 3D çizimlerin yanı sıra 3d animasyon, 360° panorama veya sanal yürüyüşler gibi daha dinamik sunumlar hazırlama konusunda uzmanız.

 

Stüdyomuz mimarlık, yapı, peyzaj mimarlığı, kent planlama, konut geliştirme, iç mimari, mühendislik ve mobilya üretimi alanlarında faaliyet gösteren çeşitli firmalarla çalışmaktadır.

Togo Kuleleri, Ankara (3D Mimari Görselleştirme)

Görevimiz

Misyonumuz, mimari, reklam veya teknik çalışmalar için 3d görselleştirme alanında en kaliteli hizmetleri sunmaktır. Hizmetlerimizi müşterilerimiz için tamamen tatmin edici hale getirmek için becerilerimizi sürekli geliştiriyoruz. Bu, ekibimizin deneyiminin çeşitliliği sayesinde mümkündür. Yaratıcı 3D sanatçılarımızın yüksek düzeyde kalifikasyonu ve yetkinliği sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ideal olarak uyan projeler yaratabiliyoruz.

 

Nokta, Ankara

Hedefimiz

Amacımız şirketler, büyük kurumlar veya bireysel müşteriler için fotogerçekçi ürün sunumu yapmaktır – tümü gelişmiş 3d teknolojisinde. Tasarım tutkumuzdur ve mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için müşterilerimize 3D projelerinin üretimi sırasında her zaman yardımcı olmaya hazırız.

İstanbul Avcılık Ve Atıcılık Spor Kulübü

3D Mimari görselleştirme projelerimize link üzerinden ulaşabilirsiniz.

TOP
Sohbete Başla
İletişim
ON2 Reklam Ajansı
Merhaba, size yardımcı olabilir miyiz?